Hakkımızda

Temelleri 1968 yılında atılan Atilla Mefruşat A.Ş. ve 1984 yılında kardeş kuruluş olarak kurulan Plasmen Tekstil End. A.Ş. Türkiye'de ev tekstili ve mefruşat sektörünün liderlerinden biridir.

Yüzlerce çalışanı ile 39.000 m2 açık, 12.000 m2 kapalı alanıyla Atilla Mefruşat A.Ş. ve Plasmen Tekstil End. A.Ş. hem iç hem de dış pazar için ev tekstili ve mefruşat ürünleri üretimi yapmaktadır.

Atilla Mefruşat A.Ş. entegre tesislerinde üretimini öz kaynakları ile yaptığı kumaşları; ev tekstili, otel tekstili ve restoran tekstili ve yurt tekstili ürünleri üretiminde kullanmakta ayrıca toptan olarak iç ve dış pazarda satışa sunmaktadır.

Ürettiği ev tekstili, otel tekstili ve restoran tekstili ürünlerini dünyanın farklı bölgelerine özellikle Avrupa, Rusya ve Orta Doğu ülkelerine ihraç etmektedir.

Hayal gücünü bilgisayar ekranında renklendirip dokuma tezgahlarında kumaşa döken Atilla Mefruşat A.Ş. yılda binlerce metrekareyi aşan masa örtülük kumaş, yatak örtülük kumaş, tül, perdelik kumaş ve döşemelik kumaş üretmektedir.

Devamlı yeniliği kendisine ilke edinen Atilla Mefruşat A.Ş. gelecekte de ilkesinden ödün vermeden ev tekstili ve mefruşat sektöründe yeniliklerini sunmaya devam edecektir.